مشاوره کنکور و برنامه ریزی شخصی با رتبه برتر

مشاوره خصوصی

اگه دنبال یه مسیر مطمئن و تضمین شده برای کنکور هستین،
اگه یه انگیزه قوی و پایدار برای درس خوندن نیاز دارین،
اگه میخواین سریع پیشرفت کنین،
حتما ادامه متن رو بخونین!

مشاوره کمپانی کنکور شامل چه خدماتی میشود؟

 • تدوین استراتژی بلند مدت
 • برنامه ریزی روزانه، 3 روزه یا هفتگی بنا به شرایط شما
 • پیگیری روزانه ، کنترل عملکرد برنامه
 • پاسخ دهی تک تک سوالات شما در کوتاه ترین زمان
 • آموزش روش های درست درس خواندن به سبک رتبه برتر ها
 • آموزش تکنیک های آزمون دادن
 • مشاوره انگیزشی و روحی
 • 2 جلسه مشاوره تلفنی در هفته
 • مشاوره با آقا یا خانم دانشجوی دندان پزشکی، پزشکی و داروسازی به انتخاب خودتان
 • ارزیابی هفتگی مشاور
 • هزینه مشاوره ماهانه ۱۳۸ هزار تومان
 • قابلیت کاهش هزینه با کاهش خدمات و بالعکس

آیا مشاوره کمپانی کنکور ضمانت دارد؟

ما تو کمپانی کنکور یه قانون داریم: شاگرد اگه کوچک ترین نارضایتی از مشاورش داشت میتونه به سرعت مشاورش رو عوض کنه و حتی تا هفته اول میتونه کل مبلغ رو پس بگیره. البته خداروشکر تا الان این اتفاق به تعداد کمتر از انگشتان یک دست افتاده.

مشاورین کمپانی کنکور چه کسانی هستند؟

تیم مشاوره کمپانی کنکور تشکیل شده از یک تیم 20 نفره از دانشجویان پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی است.

در اینجا فقط به معرفی مشاورین ارشد می پردازیم

مشاوره رتبه برتر کمپانی کنکور

چرا باید مشاوره خصوصی داشته باشیم؟

سوال خیلی خوبیه اما جوابی که برای این سوال وجود داره اینه که سال کنکور به هیچ وجه سال آزمون و خطا نیست. کمتر کسی رو پیدا میکنید که روی آینده خودش ریسک کنه!

اگر پشت کنکوری هستین، داشتن مشاور اکیدا توصیه میشود. شما یک بار کنکور دادید و و نتیجه دلخواهتون رو نگرفتین. بهتره تو سال جدید روش ها و ایده های جدید رو امتحان کنین. به علاوه اکثر پشت کنکوری ها به دلایل مختلف مجبورن فشار روانی بیشتری رو نسبت به بقیه تحمل کنن. یه مشاور که خودش دانشجوی پزشکی و دندون پزشکی هست به خوبی میتونه از لحاظ روحی و انگیزشی شما رو حمایت کنه.

اگه نظام جدید هستین، مشاوره کنکور میتونه فرصت پیشرفت سریع تر رو در اختیارتون بذاره. با توجه به اینکه این اولین سالاییه که کنکور نظام جدید داره برگزار میشه، کمتر کسی تجربه تو این زمینه داره و اگر هم بخواد راهنمایی کنه راهنمایی های کلی و کلیشه ای بهتون میده. اما یه مشاور کنکور که تو سال های اخیر کنکور داده و موفق هم شده میتونه تجربیات دست اولی رو
در اختیارتون بذاره

اگه سال های زیادی هست که از کنکور و درس و کتاب دور بودین واجب ترین چیزی که اول باید تهیه ش کنین مشاوره کنکوره. حتی مهم تر از هر منبعی. تبلیغات تو فضای کنکور زیاده. کاریش هم نمیشه کرد. اما این مهمه که به حرف چه کسی گوش بدیم‌. آیا بهتر نیست اول بریم سراغ کسی که قبلا این راه رو با موفقیت پشت سر گذاشته؟ از طرف دیگه کمپانی کنکور هیچ کتاب و فیلم آموزشی هم ارائه نمیده که بخواد تبلیغش رو بکنه. دانشجوهای پزشکی قراره کتابا و روش هایی که خودشون استفاده کردن و باهاش موفق شدن (البته با توجه به شرایط خودت) رو بهت معرفی کنه.

افزایش سریع تراز آزمون های آزمایشی

 

خیلی از کنکوری‌ها آرزوشون هست که در آزمون‌ها ترازهای بالایی به دست بیارن اما نه تها هرگز به این آرزو نمیرسن بله روز به روز در آزمون‌ها خودشون درجا میزنن

تصور کن یک مشاور که خودش ترازهای بالایی در آزمون‌های آزمایشی داشته راهکارهای افزایش تراز، تحلیل آزمون، مدیریت آزمون رو بهت یاد بده تا شما هم لذت کسب تراز های بالا رو تجربه کنی و خودتون رو بیشتر از قبل نزدیک به رشته مورد علاقه‌ات ببینی

مشاور کنکور قدم به قدم مسیر موفقیت را برای شما مشخص میکند

 

ما در مشاوره کنکور خود چه اهدافی داریم؟

 1. تقویت انگیزه کنکور و ایجاد هدف برای موفقیت در کنکور
 2. برنامه ریزی  کنکور به صورت هفتگی هفتگی و روزانه  با چارچوبی دقیق و بر اساس جدید ترین و موفق ترین متد های برنامه ریزی با هدف افزایش ساعات مطالعاتی داوطلبین با استفاده از روند نقطه ب نقطه
 3. تهیه نمودار دایره ای به منظور نمایش میزان استفاده از ساعات مفید مطالعاتی و زمان های پرت در طول ماه و ارایه ان ب داوطلب
 4. ارتباط تلفنی و مشاوره تلفنی کنکور و جلسات مشاوره ای با دانش اموز در طول هفته
 5. ارزیابی ماهانه و تعیین نقاط قوت و ضعف بر اساس منابع و مبانی استاندارد
 6. مشاوره ی تخصصی درس به درس ب منظور تعیین نقاط قوت و ضعف داوطلب در هر درس

ویژگی های برنامه ریزی کمپانی کنکور چیست؟

برنامه ریزی کنکور کاملا به صورت شخصی برای شما انجام می شود. برای برنامه ریزی مشاورین کمپانی کنکور با شما صحبت میکنند. همه شرایط شما را بررسی میکنند و سپس یک برنامه درازمدت برای شما تا روز کنکور ترسیم میکنند.

این برنامه به صورت هفتگی تا روز کنکور در اختیار شما قرار میگیرد. در این برنامه دقیقا مشخص شده است که شما در طول هر روز چه درس هایی رو باید بخونین؟ چقدر باید بخونین؟ از چه منابعی باید بخونین؟ چقد تست باید بزنین؟ و ….

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شما است و منطبق بر ویژگی های شخصی شما می باشد و به راحتی می توانید آن را به اجرا در آورید.

در واقع مشاور کنکور باید جلو حرکت کنه و معلم ها پشت سر اون

 

میخوام دقیق تر بدونم مشاوره کنکور شما چه شکلیه!

ما این امکان رو واست فراهم کردیم تا از یک جلسه مشاوره رایگان با یکی از مشاورین تیم کمپانی کنکور داشته باشی. تو این جلسه میتونی هر ابهامی که در مورد مشاوره داشتی رو برطرف کنی و ویژگی هایی که یه مشاور دوست داری داشته باشه رو توضیح بدی تا مشاور مناسب بهت معرفی بشه. برای استفاده از این مشاوره رایگان میتونی از طریق این لینک اقدام کنی

 

پیگیری به سبک کمپانی کنکور

پیگیری اصل اول مشاورین کمپانی کنکور هست. پیگیری مشاورین ما از طریق تماس تلفنی و پیام رسان ها انجام میشه. بذارید یه مثال بزنم. فرض کنید شما به هر دلیلی یک روز نتونستید درس بخونید. خب این ممکنه برای هر فردی پیش بیاد. اما درس نخوندن شما برای مشاور کمپانی یه زنگ خطره. این خطر وجود دره که شما از فاز درس خوندن خارج بشین. برگشتن به فاز درس خوندن خیلی سخت تر از خود درس خوندنه. مشاور به محض اینکه ببینه وضعیت درسی تون رو به پیشرفت نیست سری از طریق پیام یا تماس تلفنی باهاتون صحب میکنه و حالتون رو خوب میکنه. بنا بر این وقتی وارد تیم ما شدین دیگه بهتون اجازه درس نخوندن رو نمیدیم. شما محکوم به موفقیت هستید!

جان گری یکی از جامعه شناسان معروف می گوید : 70 % مشکلات در مسیر انجام برنامه روی می دهد . . .

رتبه های زیر 500 کنکور های اخیر از تجربه های شخصی شان میگویند

 

 

در هر هفته دو الی سه جلسه مشاوره تلفنی کنکور به شما عزیزان داده می شود. شما در این جلسات مشاوره تلفنی راجع به مشکلات خود صحبت میکنید و مشاور شما که دانشجوی پزشکی است کاملا مشکلات شما را بررسی میکند و با صبر و حوصله برای حل آن ها شما را راهنمایی میکند.

همچنین در این جلسات مشاوره تلفنی کنکور ، مشاور شما تکنیک های حرفه ای شدن در کنکور را یک به یک به شما آموزش میدهد. مشاور شما خود یک دانشجوی پزشکی موفق است و رمز و راز موفق شدن را به شما آموزش میدهد.

به طور کلی در این جسات موارد زیر بررسی می شود:

 • آموزش روشهای مطالعه هر یک از دروس کنکور
 • برنامه ریزی روزانه دقیق
 • آموزش روشهای غلبه بر استرس
 • دادن روحیه فوق العاده زیاد به شما
 • شیوه درس خوندن دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی در دوره کنکور
 • آموزش چگونگی تسلط یافتن بر روی همه ی دروس
 • شیوه ی دستیابی به کیفیت بالای درس خواندن
 • بالا بردن انگیزه

برنامه ریزی دقیق و منظم ، پیمودن نیمی از راه است.

ناپلئون هیل

 

مبلغ سرمایه گذاری شما

مشاوره کنکور مشاوره تلفنی کنکور مشاوره با رتبه های برتر

می‌خواهم خیلی راحت بگویم! طبق پرس و جوی من، هزینه کلاس‌های موسیقی متداول،‌ به صورت ماهانه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. معمولاً نیز کسی برای هزینه آن مشکل خاصی ندارد و ما این دوره رویایی مشاوره برای سرنوشت شما را فقط و فقط با ۱۳۸ هزارتومان تدارک دیده‌ایم.

اگر در این طرح ثبت نام نکنم چی میشه؟!

قطعا هیچ اتفاق خاصی برای شما نمیفته، هر سال نزدیک به ۱ ملیون نفر در کنکور شرکت میکنند در حالی که ظرفیت دانشگاه های کشور بیشتر از تعداد شرکت کننده‌های کنکور هست! یعنی اگر حتی شما برگه پاسخنامه کنکور رو سفید تحویل بدید مطمئن باشید در دانشگاه قبول میشید!

معدود افرادی هستن که برای موفقیت‌های خودشون برنامه‌ای دارن و بر روی خودشون سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد احتمالا همون ۲ درصد افرادی هستن که از بین ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده رشته تجربی روپوش سفید پزشکی رو در آینده میپوشن!

 

 

مشاور رتبه برتر کنکور برنامه آزمون و مدرسه را هماهنگ می کند

یکی از بزرگترین مشکلاتی ک دانش اموز کنکوری دارد این است ک به سختی میتواند برنامه مدرسه اش را با برنامه ازمون هماهنگ کند و بتواند برنامه مدرسه و ازمون را طوری مدیریت کند که هم بتواند نمرات مناسب و خیلی خوبی کسب کند و هم بتواند تراز ازمون ها و در نتیجه رتبه کنکورش را ارتقا بخشد،درنتیجه ایجاد تعادل بین برنامه ازمون و برنامه مدرسه و امتحانات مدرسه ای یکی از حیاتی ترین وظایف یک دانش اموز کنکوری است. یکی از ویژگی هایی ک مشاوره با رتبه برتر کنکور دارد این است که مشاور رتبه برتر کنکور خودش این معضل را داشته است و توانسته آن را به بهترین نحو کنترل و مدیریت کند.چه زمانی تشریحی بخواند،چه زمانی تستی بخواند،چ زمانی برنامه مدرسه را اولویت قرار دهد،چه زمانی برنامه ازمون را اولویت قرار دهد،چه مقدار تست بزند،چه مقدار سوال تشریحی حل کند و ….
اینها تمام نکاتی است که یک دانش اموز کنکوری باید رعایت کند و این کار را کسی میتواند به او اموزش دهد و او را هدایت کند که خودش این کار را به درستی انجام داده باشد.پس مشاوره با رتبه برتر کنکور این امکان را به دانش اموز میدهد که مطمان گام هایش را برداشته و به سوی موفقیت پیش برود.

 

مشاوره کنکور با رتبه برتر بهتر از مشاوره مدرسه نتیجه داده است

یکی از سوالاتی که شاید برایتان پیش بیاید این است که خب دانش اموز کنکوری ما در مدرسه مشاور دارد،اموزش و پروش برای هر مدرسه مشاوری قرار داده تا دانش اموز به مشاور خارج از چهارچوب مدرسه نیازی پیدا نکند،اما باید این را بدانید که مشاور مدرسه چند روز درهفته را از صبح تا ظهر در مدرسه حاضر است برای تعداد بالایی دانش اموز،مثلا یک مشاور دو روز در مدرسه حاضر است برای 200دانش اموز که مسلما نمیتواند وقت کافی را برای یک دانش اموز کنکوری که به وقت زیادی نیاز بگذارد ولی مشاوره با رتبه برتر کنکور این امکان را میدهد که دانش اموز هفتگی و روزانه با مشاورش در ارتباط باشد.
نکته دیگری که درباره مشاور مدرسه قابل بیان است این است که بیشتر مشاوران در رشته های مشاوره و روانشاسی تحصیل کرده اند و علم سواد زیادی در بحث های عادی مشاوره ای دارند نه بحث تخصصی مانند کنکور.مشاوره با رتبه برتر کنکور به مراتب تخصصی تر از مشاور مدرسه در زمینه کنکور برای دانش اموز کنکوری نتیجه بخش خواهد بود.

 

مشاور رتبه برتر کنکور داوطلب را بهتر درک میکند

به نظرتان اگر صرفا یک مشاور علم کافی به جزییات کنکور،روش های مطالعه،کتاب های کمک اموزشی و…داشته باشد میتوان او را یک مشاور خوب و حرفه ای در نظر گرفت؟؟؟
یکی از مهم ترین ویژگی هایی ک پیرامون مشاوره با رتبه برتر کنکور وجود دارد این است که مشاور رتبه برتر کنکور به صورت بسیار عمیق میداند که روحیه داوطلب هر برهه زمانی از کنکور چگونه است،هر کلمه کوچک چقدر میتواند روی فرد تاثیر بگذارد.
به طور مثال در حدود ماه بهمن اکثر دانش اموزان دچار یک ناامیدی کوتاه مدت میشوند که در این مواقع کسانی میتوانند از این برهه به سلامت خارج شوند که بتوانند به درستی مدیریت شوند،مدیریت روحی به کلمات وابسته است،شنیدن یک(نمیتوانی)میتواند داوطلب را چندین روز از مطالعه سرد کند و از برنامه اش عقب بیاندازد.یا برای مثال فشاری که خانواده بر داوطلب میتواند وارد کند را هرگز یک مشاوری که خودش سال ها قبل کنکور داده و تجربه چنین فشاری از خانواده نداشته نمیتواند به درستی حس کند ولی مشاور رتبه برتر کنکور کاملا این را حس میکند و میتواند روحیه داوطلب را برای این وقایع اماده سازد.
حال به نظر شما چه کسی این برهه ها را میشناسد؟؟؟چه کسی عمیقا درک میکند که فرد در این دوران چه حالت روحی دارد؟؟؟آیا کسی که خودش تجربه ای از مطالعه در این شرایط نداشته است میتواند مانند کسی که تمام این لحظه را درون گود تجربه کرده به داوطلب کنکور سراسری منتقل کند؟؟؟
مشاوره با رتبه برتر کنکور یعنی کنترل شدن توسط مشاوری که میداند در هر لحظه از سال کنکور،داوطلب نیازمند چه کلماتی برای شنیدن است که بتواند مصمم و راسخ به سمت هدفش حرکت کند.

 

کتاب های کمک آموزشی

شما به شخصه به توصیه کسی که یک منبع اموزشی را استفاده کرده و مورد مطالعه قرار داده است بهتر میتوانید اعتماد کنید یا کسی که صرفا شنیده است فلان منبع خوب است؟؟؟
مسلما پاسخ هر شخصی کسی است که آن منبع و همچنین منبع های دیگر را مطالعه کرده و میتواند به درستی توصیه کند که کدام منبع برای استفاده مناسب تر است.
مشاوره با رتبه برتر کنکور این امکان را میدهد که به ما بهترین و مناسب ترین منابع اموزشی معرفی شود و بتوانیم به واسطه همین بهترین منابع به بهترین نتیجه ممکن دست یابیم.

مشاور رتبه برتر کنکور بازاریاب کنکوری نیست!

مشاوره و برنامه ریزیی کنکور کمپانی کنکور

سوالی که در ذهن اکثر داوطلبان به وجود میاید این است که با وجود این حجم زیاد از تبلیغات پیرامون دی وی دی های اموزشی،آیا دی وی دی اموزشی تهیه کنم یا نکنم؟؟
حال شما باید از کسی این سوال را بپرسید و جواب را از او بخواهید که برای خودش هیچ سود و ضرری در روش یا عدم فروش این محصولات نداشته باشد. مشاور رتبه برتر کنکور یکی از این افرادیست که هیچ سودی از فروش این محصولات به دست نمیاورد و فقط به صلاح شما عمل میکند و پیشنهاد مناسب را برای شما ارائه میدهد.علاوه بر بحث عدم سود و زیان همانطور که در بحث منابع اموزشی اشاره شد مشاور رتبه برتر کنکور یا خودش از این منابع استفاده کرده یا دوستان موفق و غیر موفقی داشته که از این دی وی دی ها استفاده کنند پس میتواند شما را به خوبی و درست به بهترین راه هدایت کند

کانال تلگرام مشاوره و برنامه ریزی با رتبه برتر

16 thoughts on “مشاوره کنکور و برنامه ریزی شخصی با رتبه برتر

 1. سلام
  نمیدونم شما کی هستید یا کجا این پیام رو میخونید.
  فقط میخوام یکی منو بشناسه
  من از بیماری دوقطبی شدید رنج میبرم
  خانواده جالبی ندارم ولی کمکم میکردند
  تا چند ماه پیش من نمیدونستم دوقطبی دارم
  هر سال در فاز منیک برای المپیاد میخوندم.مثلا قبل از سال دوم دبیرستان 8 جلد کمبپل،بیوشیمی لنینجر رو خوندم.ولی حدود اواخر دی حملات دپرشن شروع میشد و منو از کارم ناامید میکرد.دیگه اعتماد به نفس نداشتم.یا شرکت نمیکردم یا نمیتونستم تمرکز کنم
  از سال دوم دبیرستان قرص پرانول و اعصاب(کلردیاز پوکساید،کلونازپام) برام تجویزکردند.
  پیش متخصص قلب میرفتم و میگفت برو روان پزشک و کسی اهمیت نمیداد.تا اینکه حدود 12 المپیاد از اول راهنمایی (مبتکران،پایا،رسمی)خراب شد.رسید کنکور 97.بعد از هزار تا ذوق و شوق از ازمون اول با تراز 6980 شروع کردم.اما دی حمله ها شروع شد.منو کاملا ناامید و بی انگیزه کرد.قضاوت نکنید.نمیدونید چقدر بده.وسط اردیبهشت همه چیز رو ول کردم.معدل کتبی نهایی پیش شد 13.
  میخواستم خودکشی کنم.اما نمیدونم چرا نکردم.شد امسال.کنکور 98.دوباره مثل سالهای قبل . من زندگی رو باختم.نمیدونم این متن رو قبل یا بعد از خودکشی من میخونید.ولی من یک خواهش دارم.قرار نیست دیگه وصیتی بنویسم.فقط میخوام که این نامه رو نشون خانم سارا همتی(رتبه یک کنکور 94) بدید.دلیل اینکه من تجربی رو انتخاب کردم ایشون بود.دلیل کل انگیزه سال تجربی.
  خواهش میکنم.برای من خیلی مهمه.ایشون الگو من بودند.
  مواظب باشید.
  خداحافظ

  1. ببینید این اتفاقی که برای معدود آدما میافته ولی بیماری های دیگه ای هم هستن که برای افراد دیگه نادرن یا بیماری هایی که رایجن مثل سرطان الآن یکی از آشناهای من متوجه شده سرطان داره خییلی هم جوونه اونم باید خودشو بکشه؟هرچیزی راه حلی داره جز مرگ که اونم مرگ طبیعیه،اگرم خودتو بکشی به خودت ظلم کردی چرا نباید بازم تلاش کنی؟آدم های ضعیف این حرفارو میزنن که قطعا تو از اون آدما نیستی فقط روحیت به شدت تخریب شده یه مشاور خوب حتما میتونه کمکت کنه

  2. ای واااای من ساراهمتی رو امسال دیدم باهاش حرف ذم حتی باهاش عکسم گرفتم ولی شماره ای ازش نگرفتم…اگر پیامتو زودترر میخوندم حتما ی راهی برای برقراری ارتباط بااش واست ایجاد میکردم ببین دنیا ماه شده باور کن بری پیش روان پزشک حاذق درست میشی بهت قول میدم ب ی حامی احتیاج داری خدا کنه خانواده پیگری داشته باشی کاش شماره ای چیزی میدادی خودم کمکت میکردم از نظر این ک سلامتیتووو کامل بدس بیاری هم پزشکی قبول شی هم سارا همتی رو ببینی…من باز ب این سایت سر میزنم ک ببینم پیامی گذاشتی یا ن…. ببین منم خودم 4 سالع پشت کنکورم و امسال انشالله توکل ب خدا پزشکی قبول میشم و دارم تلاشمو میکنم پس توهم ناامید نشووو بیماریت درس میشه با دوتا قرص بهت قول میدم

 2. ببینید این اتفاقی که برای معدود آدما میافته ولی بیماری های دیگه ای هم هستن که برای افراد دیگه نادرن یا بیماری هایی که رایجن مثل سرطان الآن یکی از آشناهای من متوجه شده سرطان داره خییلی هم جوونه اونم باید خودشو بکشه؟هرچیزی راه حلی داره جز مرگ که اونم مرگ طبیعیه،اگرم خودتو بکشی به خودت ظلم کردی چرا نباید بازم تلاش کنی؟آدم های ضعیف این حرفارو میزنن که قطعا تو از اون آدما نیستی فقط روحیت به شدت تخریب شده یه مشاور خوب حتما میتونه کمکت کنه

 3. ای بابا…داشتم مطالب سایتو میخوندم حسرت میخوردم که همین لحظه نمیتونم ثبت نام کنم بخاطر وضعیت خاص مالی حال حاضرمون و غرق فکرای خودم بودم که اون پیام خودکشی رو دیدم دیگه کلا داغون شدم…امیدوارم حالشون خوب باشه خیلی ناراحتش شدم
  فقط یه آرزو به دل درک میکنه حرفاشو ولی خب راهش هم خودکشی نیست!

  1. هزینه مشاوره ما اصلا بالا نیست. ارزشی که برای شاگردامون میدیم خیلی بیشتر از این هزینه هاست. علت اینکه به مدت طولانی هم باهامون میمونن همینه.

   در مورد اون دوستی که به خودکشی فکر میکرد بگم. همتون زیاد شنیدین دوره نوجوانی احساسات خیلی قدرتمند میشه. منم اینو زیاد شنیده بودم. اما هیچ وقت خودم درک نکرده بودم. مشاوره این فرصت رو بهم داد تا بیشتر به با بچه ها تو این رنج سنی صحبت کنم.
   وقتی با بچه ها صحبت کردم شگفت زده شدم. اغلب پسر ها و دختر ها به شدت از نظر احساسی اسیب میبینن. و اثرش نتنها کنکورشون رو نابود میکنه بلکه به سختی به زندگی عادی برمیگردن.
   درست کردنش هم به این سادگیا نیست. تنها مشاوری میتونه وضعیت رو بهتر کنه که به اندازه خود شاگرد و بیشتر بشناستش. برای اینهم لازمه که تعامل منظم و مداوم وجود داشته باشه. تنها مشاوری میتونه اینکارو انجام بده که علاوه بر مشاور بودن واقعا دوست شاگردش باشه و دلش واسش بسوزه

 4. منم همچین احساسی داشتم خدارو شکر مشاورم خیلی کمکم کرد الان روحیم خیلی بهتر شده
  ازتیم مشوره خوبتون وهمچنین مشاور خوبم متشکرم

 5. سلام من یه برنامه 4 ماه برا کنکور گرفتم و خودم هم برنامه ربختم الان موندم برنامه خودم رو بخونم یا اونو ؟ایا همه میتونن قبول بشن؟انگیزه دارم ولی گاهی اوقات ناامیدم حالاسال دیگه کنکور دارم شمابگین چیکار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *