آیا دوست دارید در این مسیر پرپیچ و خم یک مشاور رتبه برتر کنکور همراه شما باشد؟ دوست دارید مشوق شما کسی باشد که خودش زمانی در این راه جنگیده است. دوست دارید کسی که مثل یک برادر یا خواهر شما را دوست دارد و همگام با شما برای رسیدن به هدف بجنگد؟ آیا دوست دارید یک رتبه برتر کنکور سال های اخیر جزئی ترین تجربه هایش را در اختیارتان بگذارد؟

چرا باید از رتبه های برتر کنکور مشاوره بگیریم؟

عده ی زیادی از دانش آموزان در گمراهی آشکار هستند. با خیلی از بچه ها برخورد داریم که میبینیم ساعت مطالعه ی عالی دارند. روحیه فوق العاده ای دارند و با عشق به هدف دارند حرکت میکنند. اما وقتی به ماه ها ی پایانی کنکور میرسند، قضیه مقداری فرق میکند. حجم مطالب کم تسلط یکباره بالا میرود. کوه درس های نخوانده روی سرشان میریزد. آن ها که از ابتدا خوب میخواندند، چه شد که به این روز افتادند؟ علت اصلی آشنا نبودن با فضای واقعی کنکور است. کنکور یک رقابت پیچیده برسر جزئی ترین نکات است. اگر درک درستی از شرایط نداشته باشید، میبینید که همه آن رویاها و حس و حال خوب را بگذارید کنار. باید درمان و خدمت به مردم را به بچه هایی بسپارید که از شما آماده ترند!

مشاوره با رتبه های برتر کنکور چگونه شما را با فضای واقعی کنکور آشنا میکند؟

مشاور رتبه برتر خودش زمانی کنکوری بوده. شما هر روز با تبلیغات سنگین مشاور نماهایی رو به رو هستید که اصلا معلوم نیست کی و چگونه کنکور داده اند. اما یک مشاور رتبه برتر کاملا با شرایط شما آشناست. بهتر شما را میشناسد. میداند که میتوانید عالی درس بخوانید و کی از لحاظ روحی تحت فشار هستید. یک مشاور رتبه برتر کنکور راه حل های ملموس تر و کاربردی تری را به شما پیشنهاد میکند. ما در تیم مشاوره کمپانی کنکور سعی کرده ایم از گفتن کلیشه ها پرهیز کنیم و بیشتز به نکات تخصصی، جزئی و کاربردی بپردازیم. 

مشاور رتبه برتر کنکور صمیمی ترین دوست شماست!

مشاور رتبه برتر کنکور از شما خیلی بزرگ تر نیست. میتوانید به راحتی حرف های دلتان را به او بزنید. بار ها برای خود بنده پیش آمده که بچه ها در مورد مشکلات خانوادگی یا شکست های عشقی با من صحبت میکنند. مشاور رتبه برتر شما بهترین دوست شما خواهد بود. ما در کمپانی کنکور عهد بسته ایم تمام و توان و انرژی خود را به کار بگیریم تا دوستان کنکوری خود را به هدفشان برسانیم. وقتی با ما همراه شوید، رویای شما رویای ماهم خواهد بود.

هدف ما از تشکیل تیم مشاوره رتبه برتر های کمپانی کنکور چه بوده است؟

ما تعدادی از رتبه برتر های کنکور دور هم جمع شدیم تا بتوانیم به دوستان کنکوری خود که شرایط اقتصادی مساعدی ندارند با هزینه ای بسیار کمتر از همکارنمان کمک کنیم. قصد ما از تشکیل تیم مشاوره کمپانی کنکور این است که دوستان کنکوری خود را آگاه کنیم تا مجبور نباشند پول و زمان خود را بیهوده مصرف کنند.

 

مشاور رتبه برتر

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *