کنکور کمپانی

برنامه‌ریزی و مشاوره کنکور

مرحله اول
یه شماره تماس برامون بذاری در اسرع وقت کارشناسان ما تماس میگیرن و به صورت رایگان مشاوره میگیری!
برو بعدی بیشتر میگم
مرحله دوم
جلسه اول رو مشاوره رایگان دریافت کن و با کنکور کمپانی آشنا شو !
یه دونه دیگه برو بعدی
Previous slide
Next slide
بهترین مشاور کنکور

آیا بهترین مشاور برای هرکس خودش است؟

این روز ها بحث های زیادی پیرامون اینکه مشاور واقعا در موفقیت دانش آموزان تاثیر دارد یا نه میشنویم. در اینجا سعی کرده ایم به این پرسش که آیا واقعا بهترین مشاور هر کس خودش است بیشتر بپردازیم.

این جمله تا حد زیادی قابل قبول است. اما به معنی عدم نیاز به مشاور نیست. ساده ترین دلیلش این است که خدا هم پیامبر را به مشورت با دیگران دعوت کرده است. یک نکته درباره مشاور هست که خودتان به هیچ عنوان نمیتوانید به آن دست پیدا کنید. آنهم این است که مشاور فعالیت های شما را از دید بالا بررسی میکند. مشاور جزئیات درس خواندن و روحیات شما را در کنار چندین یا چندصد شاگرد دیگر بررسی میکند و به شما بر اساس مشکلات مشابه قبلی راهکار ارائه میدهد. هر انسانی از دریچه نگاه خود به هر قضیه نگاه میکند. به خاطر همین هم هست که برخی از مشکلات حل ناشدنی به نظر میرسند. مشاور کنکور از زاویه ای دیگر به مشکلات شما نگاه میکند و راه حل های احتمالا بهتری را ارائه میکند.


مشاور کنکور از زاویه ای دیگر به مشکلات شما نگاه میکند

این مقاله را از دست ندهید: مشاوره رایگان کنکور | مشاوره تلفنی با رتبه های برتر

دید ازبالای مشاور این قابلیت را به شما میدهد تا مشکلاتی که تا امروز نادیده میگرفتید را ببینید و اجازه ندهید تا روز آزمون کنکور به شما آسیب برسانند

خیلی از بچه ها هستند که مدت هاست دارن با روش ها و برنامه های قدیمی خودشون ادامه میدن و به زمین و زمان فحش و بد و بیراه میگن که چرا آخه من؟ چرا من باید اینهمه تلاش کنم از أخر اینطوری بشم. 
جواب ما به اونا اینه که اولا شما از کجا میدونین دارین خیلی تلاش میکنین؟ دوما کلید های قدیمی درهای جدید را بازنمیکنند. داوطلب کنکوری چندین ازمون یا کنکور پیاپی نتیجه خوبی نمیگیره یعنی یک جای کارش میلنگد. پس آیا بهتر نیست کلید های جدید را امتحان کنیم نا قبل از اینکه وقتمان تمام شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الآن با یک مشاور رتبه برتر تماس بگیر!

دسته بندی مطالب

مطالب مرتبط