کنکور کمپانی

برنامه‌ریزی و مشاوره کنکور

مرحله اول
یه شماره تماس برامون بذاری در اسرع وقت کارشناسان ما تماس میگیرن و به صورت رایگان مشاوره میگیری!
برو بعدی بیشتر میگم
مرحله دوم
جلسه اول رو مشاوره رایگان دریافت کن و با کنکور کمپانی آشنا شو !
یه دونه دیگه برو بعدی
Previous slide
Next slide
مشاور خصوصی کنکور تجربی

10 دلیل برای اینکه داشتن مشاور رتبه برتر ضرورت است

طی سال های اخیر ارزش و جایگاه کسب تراز و رتبه عالی  مناسب در آزمون های آزمایشی بیشتر و بیشتر شده است. همین امر موجب شده عباراتی مانند مشاور خصوصی کنکور یا متخصص برنامه ریزی به گوش اغلب شما آشنا باشد و افراد بسیاری در زمینه مشاوره کنکور فعالیت کنند. رفته رفته داوطلبان کنکور به این نتیجه رسیدند که بهتر است بیشتر روی مشاوره و برنامه ریزی کنکورسرمایه گذاری کرده و حتما یک مشاور حرفه ای بصورت مستقیم بر عملکرد آنها نظارت داشته باشند.

بالاخره از مشاور و برنامه ریزی کنکور استفاده کنیم یا نه؟

مشاوره و برنامه ریزی کنکور یک مفهوم کلی و عام است. این واژه به تنهایی نمیتواند بیانگر همه واقعیت در مورد هدف گذاری و استراتژی شما باشد. امروزه اهمیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور به اندازه ای افزایش یافته است که اهمیت دریافت مشاوره کنکور از ارکان اصلی پیشرفت و کسب جایگاه در موتور های جستجو می باشد.

آیا خودمان بهترین مشاور کنکور خودمان هستیم؟

پیشرفت در ازمون ها و درس خواندن، شاید یکی از دغدغه های مهم شماست! شما می توانید مباحث مشاوره های را از منابع آموزش مختلف آموزش ببینید. سپس مطالب مشاوره ای را بر روی درس حواندن خود پیاده سازی کنید. و در نهایت در انتظار بهبود تراز آزمون و درس خواندن خود باشید. این روش برای بچه هایی که از سال های پایه خوب درس خوانده اند و تا حدودی با روش ها آشنا هستند و می خواهند کار برنامه ریزی را شخصا انجام دهند، پیشنهاد می شود.

هر چند شاید در این روش هزینه شما نسبت به روش های دیگر کاهش می یابد، اما به دلیل زمان گذاری برای آموزش، زمان رسیدن به نتیجه مطلوب افزایش می یابد.

مشاوره رایگان با رتبه برتر ها

برنامه ریزی کنکور با مشاور خصوصی کنکور رتبه برتر

برای انجام برنامه ریزی، کافی است با یک مشاورحرفه ای به توافق برسید. سئو کار با توجه به اهداف مورد نظر روی برنامه ریزی و هدایت شما به سوی هدف کار می کند. این روش برای داوطلبانی که وقت کمی دارند و نسبت به روند روش های درس خواندن حساسیت بیشتری دارند مناسب تر است؟ 

آنچه مسلم است در این روش هزینه تمام شده بیشتر از روش های دیگر است اما آسودگی خاطر از تضمین نتیجه مورد انتظار می تواند برای برخی این هزینه مقرون به صرفه باشد.

از دست ندهید: مشاور رتبه برتر کنکور در کنار شما میجنگد!

در  این روش مشاور شما بر روی عملکرد شما نظارت خواهد داشت و در صورت وجود مشکل سریعا شما را مطلع می کند.

هر چه مي توانيد از اشتباهات ديگران چيزهاي جديد بياموزيد. چون شما وقت كافي براي همه اين تجربيات نخواهيد داشت.  

   آلفرد شين ولد

چه زمانی به مشاور خصوصی کنکور نیازمندیم؟

شما همیشه به مشاور کنکور نیاز دارید ولی نقش مشاور در هر زمان متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال هنگام استارت ابتدایی برای کنکور، یک مشاور در یادگیری روش های درس خواندن، تست زنی، آزمون دادن و … شما را همراهی خواهد کرد. همین مشاور چند ماه بعد در حال کار میتواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی را ارائه نماید. سعی کنید قبل از شروع درس خواندن خود به یک مشاور و برنامه ریز حرفه ای مراجعه کنید تا استراتژی مشخصی از همان ابتدا در برنامه ریزی شما ایجاد شود.

تجربیات این سالها به ما آموخته است که دانش آموزانی که به خوبی با یک مشاور حرفه ای همراه میشوند نتایج به مراتب بهتری را در کنکور های سراسری و آزمایشی کسب میکنند

مشاوره رایگان با رتبه برتر ها

مشاور کنکور با شما صادق است

مشاورین کنکور به ختطر تجربه ای که دارند، خیلی راحت تر از یک کنکور اشتباهاتش رو تشخیص میدهند. اشتباهاتی که خود دانش آموز نمیبینه یا نمیخواد ببیننه. اما مشاور کنکور باهاش صادقه و به فکر پیشرفتش هست

اغلب ما تمایلات تمایلات نفسانی داریم که نمیخوایم کنارشون بذاریم. اما مسئله کنکور مهمه. مشاور به ما کمک میکنه تا خودمون رو بهتر کنیم

مشاور کنکور مرز هایی رو مشخص میکنه که ما خودمون به تنهایی نمیتونیم مشخص کنیم

یه کنکوری موفق مسلح به دو سلاح دیسیپلین و خودانگیزشی هست. این مهارت ها رو به کمک یه عامل خارجی راحت تر میشه در خودمون ایجاد کنیم.

مشاور کنکور کمکت میکنه بهترین منابع رو انتخاب کنی

پیدا کردن بهترین منابع در بازار شاید کار سختی نباشه. اما کتاب های مختلف مناسب برای شرایط مختف اند. مشاور کنکور با شناختی که ازت پیدا میکنه، بهت کمک میکنه تا بهترین منابع مناسب خودت رو انتخاب کنی. با این کار از هدر رفتن هزینه برای امتحان کردن کتابای مختلف جلوگیری میشه

مشاور کنکور مثل مسیر تو رو قبلا تجربه کردن و از اشتباهات تکراریت جلوگیری میکنن

مسیر کنکور به اندازه کافی چالش برانگیز است ، بنابراین اگر میتونی از ارتکاب اشتباهات جلوگیری کنی ، چرا این کار رو نمیکنی؟ یه مشاور خوب دقیقا همونجایی که هستی، حضور داره و قبلا اشتباهات مشابه تو رو دیده. اون میتونه از اشتباهات ویرانگرت جلوگیری کنه

اگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الآن با یک مشاور رتبه برتر تماس بگیر!

دسته بندی مطالب

مطالب مرتبط