کنکور کمپانی

برنامه‌ریزی و مشاوره کنکور

مرحله اول
یه شماره تماس برامون بذاری در اسرع وقت کارشناسان ما تماس میگیرن و به صورت رایگان مشاوره میگیری!
برو بعدی بیشتر میگم
مرحله دوم
جلسه اول رو مشاوره رایگان دریافت کن و با کنکور کمپانی آشنا شو !
یه دونه دیگه برو بعدی
Previous slide
Next slide

مشاوره تلفنی کنکور با رتبه برتر | دانشجویان پزشکی پشت خط هستند!

اگه دنبال یه مسیر مطمئن و تضمین شده برای کنکور هستین،
اگه یه انگیزه قوی و پایدار برای درس خوندن نیاز دارین،
اگه میخواین سریع پیشرفت کنین،
حتما ادامه متن رو بخونین!

مشاوره کنکور 

مشاوره کنکورکمپانی شامل چه خدماتی میشود؟

 • تدوین استراتژی بلند مدت
 • برنامه ریزی روزانه، 3 روزه یا هفتگی بنا به شرایط شما
 • پیگیری روزانه ، کنترل عملکرد برنامه
 • پاسخ دهی تک تک سوالات شما در کوتاه ترین زمان
 • آموزش روش های درست درس خواندن به سبک رتبه برتر ها
 • آموزش تکنیک های آزمون دادن
 • مشاوره انگیزشی و روحی
 • 2 جلسه مشاوره تلفنی در هفته
 • مشاوره با آقا یا خانم دانشجوی دندان پزشکی، پزشکی و داروسازی به انتخاب خودتان
 • ارزیابی هفتگی مشاور
 • قابلیت کاهش هزینه با کاهش خدمات و بالعکس

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

آیا مشاوره کنکور شما ضمانت دارد؟

ما تو کمپانی کنکور یه قانون داریم: شاگرد اگه کوچک ترین نارضایتی از مشاورش داشت میتونه به سرعت مشاورش رو عوض کنه و حتی تا هفته اول میتونه کل مبلغ رو پس بگیره. البته خداروشکر تا الان این اتفاق به تعداد کمتر از انگشتان یک دست افتاده.

 

مشاورین کنکور شما چه کسانی هستند؟

مشاور کنکور دکتر اذعان | دکتر اذعان، دانشجوی پزشکی تبریز

تیم مشاوره کمپانی کنکور تشکیل شده از یک تیم 20 نفره از دانشجویان پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی است.

در اینجا فقط به معرفی مشاورین ارشد می پردازیم

 

مشاوره رتبه برتر کمپانی کنکور

 

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

چرا باید مشاور خصوصی داشته باشیم؟

سال کنکور به هیچ وجه سال آزمون و خطا نیست. کمتر کسی رو پیدا میکنید که روی آینده خودش خطر کنه!

اگر پشت کنکوری هستین، داشتن مشاور اکیدا توصیه میشود. شما یک بار کنکور دادید و و نتیجه دلخواهتون رو نگرفتین. بهتره تو سال جدید روش ها و ایده های جدید رو امتحان کنین. به علاوه اکثر پشت کنکوری ها به دلایل مختلف مجبورن فشار روانی بیشتری رو نسبت به بقیه تحمل کنن. یه مشاور که خودش دانشجوی پزشکی و دندون پزشکی هست به خوبی میتونه از لحاظ روحی و انگیزشی شما رو حمایت کنه.

اگه نظام جدید هستین، مشاوره کنکور میتونه فرصت پیشرفت سریع تر رو در اختیارتون بذاره. با توجه به اینکه این اولین سالاییه که کنکور نظام جدید داره برگزار میشه، کمتر کسی تجربه تو این زمینه داره و اگر هم بخواد راهنمایی کنه راهنمایی های کلی و کلیشه ای بهتون میده. اما یه مشاور کنکور که تو سال های اخیر کنکور داده و موفق هم شده میتونه تجربیات دست اولی رو
در اختیارتون بذاره

اگه سال های زیادی هست که از کنکور و درس و کتاب دور بودین واجب ترین چیزی که اول باید تهیه ش کنین مشاوره کنکوره. حتی مهم تر از هر منبعی. تبلیغات تو فضای کنکور زیاده. کاریش هم نمیشه کرد. اما این مهمه که به حرف چه کسی گوش بدیم‌. آیا بهتر نیست اول بریم سراغ کسی که قبلا این راه رو با موفقیت پشت سر گذاشته؟ از طرف دیگه کمپانی کنکور هیچ کتاب و فیلم آموزشی هم ارائه نمیده که بخواد تبلیغش رو بکنه. دانشجوهای پزشکی قراره کتابا و روش هایی که خودشون استفاده کردن و باهاش موفق شدن (البته با توجه به شرایط خودت) رو بهت معرفی کنه.

مشاوره کنکور برای پیشرفت در آزمون های آزمایشی

خیلی از کنکوری‌ها آرزوشون هست که در آزمون‌ها ترازهای بالایی به دست بیارن اما نه تها هرگز به این آرزو نمیرسن بله روز به روز در آزمون‌ها خودشون درجا میزنن

تصور کن یک مشاور که خودش ترازهای بالایی در آزمون‌های آزمایشی داشته راهکارهای افزایش تراز، تحلیل آزمون، مدیریت آزمون رو بهت یاد بده تا شما هم لذت کسب تراز های بالا رو تجربه کنی و خودتون رو بیشتر از قبل نزدیک به رشته مورد علاقه‌ات ببینی

پیگیری دائم و منظم توسط مشاورین کنکور

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

 

هدف مشاور کنکور چیست؟

 1. تقویت انگیزه کنکور و ایجاد هدف برای موفقیت در کنکور
 2. برنامه ریزی  کنکور به صورت هفتگی هفتگی و روزانه  با چارچوبی دقیق و بر اساس جدید ترین و موفق ترین متد های برنامه ریزی با هدف افزایش ساعات مطالعاتی داوطلبین با استفاده از روند نقطه ب نقطه
 3. تهیه نمودار دایره ای به منظور نمایش میزان استفاده از ساعات مفید مطالعاتی و زمان های پرت در طول ماه و ارایه ان ب داوطلب
 4. ارتباط تلفنی و مشاوره تلفنی کنکور و جلسات مشاوره ای با دانش اموز در طول هفته
 5. ارزیابی ماهانه و تعیین نقاط قوت و ضعف بر اساس منابع و مبانی استاندارد
 6. مشاوره ی تخصصی درس به درس ب منظور تعیین نقاط قوت و ضعف داوطلب در هر درس

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

ویژگی های برنامه ریزی مشاور کنکور چیست؟

برنامه ریزی کنکور کاملا به صورت شخصی برای شما انجام می شود. برای برنامه ریزی مشاورین کمپانی کنکور با شما صحبت میکنند. همه شرایط شما را بررسی میکنند و سپس یک برنامه درازمدت برای شما تا روز کنکور ترسیم میکنند.

این برنامه به صورت هفتگی تا روز کنکور در اختیار شما قرار میگیرد. در این برنامه دقیقا مشخص شده است که شما در طول هر روز چه درس هایی رو باید بخونین؟ چقدر باید بخونین؟ از چه منابعی باید بخونین؟ چقد تست باید بزنین؟ و ….

مهمترین ویژگی این برنامه این است که کاملا به صورت اختصاصی برای شما است و منطبق بر ویژگی های شخصی شما می باشد و به راحتی می توانید آن را به اجرا در آورید.

در واقع مشاور کنکور باید جلو حرکت کنه و معلم ها پشت سر اون

 

میخوام دقیق تر بدونم مشاور کنکور شما چیکار میکنه!

ما این امکان رو واست فراهم کردیم تا از یک جلسه مشاوره رایگان با یکی از مشاورین تیم کمپانی کنکور داشته باشی. تو این جلسه میتونی هر ابهامی که در مورد مشاوره داشتی رو برطرف کنی و ویژگی هایی که یه مشاور دوست داری داشته باشه رو توضیح بدی تا مشاور مناسب بهت معرفی بشه. برای استفاده از این مشاوره رایگان میتونی از طریق این لینک اقدام کنی

مشاور کنکور باید پیگیر باشد

پیگیری اصل اول مشاورین کمپانی کنکور هست. پیگیری مشاورین ما از طریق تماس تلفنی و پیام رسان ها انجام میشه. بذارید یه مثال بزنم. فرض کنید شما به هر دلیلی یک روز نتونستید درس بخونید. خب این ممکنه برای هر فردی پیش بیاد. اما درس نخوندن شما برای مشاور کمپانی یه زنگ خطره. این خطر وجود دره که شما از فاز درس خوندن خارج بشین. برگشتن به فاز درس خوندن خیلی سخت تر از خود درس خوندنه. مشاور به محض اینکه ببینه وضعیت درسی تون رو به پیشرفت نیست سری از طریق پیام یا تماس تلفنی باهاتون صحب میکنه و حالتون رو خوب میکنه. بنا بر این وقتی وارد تیم ما شدین دیگه بهتون اجازه درس نخوندن رو نمیدیم. شما محکوم به موفقیت هستید!

 

جان گری یکی از جامعه شناسان معروف می گوید : 70 % مشکلات در مسیر انجام برنامه روی می دهد . . .

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

 

یک مشاور کنکور باید خودش در کنکور موفق بوده باشد

مدیریت کمپانی کنکور
دکتر محدثه رجب پور | مدیریت کمپانی کنکور

در هر هفته دو الی سه جلسه مشاوره تلفنی کنکور به شما عزیزان داده می شود. شما در این جلسات مشاوره تلفنی راجع به مشکلات خود صحبت میکنید و مشاور شما که دانشجوی پزشکی است کاملا مشکلات شما را بررسی میکند و با صبر و حوصله برای حل آن ها شما را راهنمایی میکند.

همچنین در این جلسات مشاوره تلفنی کنکور ، مشاور شما تکنیک های حرفه ای شدن در کنکور را یک به یک به شما آموزش میدهد. مشاور شما خود یک دانشجوی پزشکی موفق است و رمز و راز موفق شدن را به شما آموزش میدهد.

به طور کلی در این جسات موارد زیر بررسی می شود:

 • آموزش روشهای مطالعه هر یک از دروس کنکور
 • برنامه ریزی روزانه دقیق
 • آموزش روشهای غلبه بر استرس
 • دادن روحیه فوق العاده زیاد به شما
 • شیوه درس خوندن دانشجویان پزشکی و دندان پزشکی در دوره کنکور
 • آموزش چگونگی تسلط یافتن بر روی همه ی دروس
 • شیوه ی دستیابی به کیفیت بالای درس خواندن
 • بالا بردن انگیزه
مشاوره کنکور
مشاوره کنکور

برنامه ریزی دقیق و منظم ، پیمودن نیمی از راه است.

ناپلئون هیل

 

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

قیمت استفاده از خدمات مشاوره کنکور

مشاوره کنکور مشاوره تلفنی کنکور مشاوره با رتبه های برتر

می‌خواهم خیلی راحت بگویم! طبق پرس و جوی من، هزینه کلاس‌های موسیقی متداول،‌ به صورت ماهانه بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان است. معمولاً نیز کسی برای هزینه آن مشکل خاصی ندارد و ما این دوره رویایی مشاوره برای سرنوشت شما را با هزینه ای به مراتب کمتر تدارک دیده‌ایم.

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

آیا داشتن مشاور کنکور واجب است؟!

قطعا هیچ اتفاق خاصی برای شما نمیفته، هر سال نزدیک به ۱ ملیون نفر در کنکور شرکت میکنند در حالی که ظرفیت دانشگاه های کشور بیشتر از تعداد شرکت کننده‌های کنکور هست! یعنی اگر حتی شما برگه پاسخنامه کنکور رو سفید تحویل بدید مطمئن باشید در دانشگاه قبول میشید!

معدود افرادی هستن که برای موفقیت‌های خودشون برنامه‌ای دارن و بر روی خودشون سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد احتمالا همون ۲ درصد افرادی هستن که از بین ۵۰۰ هزار نفر شرکت کننده رشته تجربی روپوش سفید پزشکی رو در آینده میپوشن!

مشاوره و برنامه ریزی 98 هزار تومان

مشاور کنکور آزمون، مدرسه، امتحانات و کنکور را باهم هماهنگ میکند

یکی از بزرگترین مشکلاتی ک دانش اموز کنکوری دارد این است ک به سختی میتواند برنامه مدرسه اش را با برنامه ازمون هماهنگ کند و بتواند برنامه مدرسه و ازمون را طوری مدیریت کند که هم بتواند نمرات مناسب و خیلی خوبی کسب کند و هم بتواند تراز ازمون ها و در نتیجه رتبه کنکورش را ارتقا بخشد،درنتیجه ایجاد تعادل بین برنامه ازمون و برنامه مدرسه و امتحانات مدرسه ای یکی از حیاتی ترین وظایف یک دانش اموز کنکوری است. یکی از ویژگی هایی ک مشاوره با رتبه برتر کنکور دارد این است که مشاور رتبه برتر کنکور خودش این معضل را داشته است و توانسته آن را به بهترین نحو کنترل و مدیریت کند.چه زمانی تشریحی بخواند،چه زمانی تستی بخواند،چ زمانی برنامه مدرسه را اولویت قرار دهد،چه زمانی برنامه ازمون را اولویت قرار دهد،چه مقدار تست بزند،چه مقدار سوال تشریحی حل کند و ….
اینها تمام نکاتی است که یک دانش اموز کنکوری باید رعایت کند و این کار را کسی میتواند به او اموزش ده

نظرات شاگردان تیم کنکور کمپانی

دانشجویان پزشکی پشت خط هستند

72 پاسخ

   1. سلام چطورمیتونم باخانم پریاصمدیانی درارتباط باشم؟؟میشه شماره ای ازشون بدین ممنون؟؟

   1. سلام من ثبت نام کردم برای پزشکی نمیخوام ولی میخوام یه رشته خوب قبول شم . بیشتر هدفم پرستاریه اگه میشه کمکم کنین

 1. سلام
  نمیدونم شما کی هستید یا کجا این پیام رو میخونید.
  فقط میخوام یکی منو بشناسه
  من از بیماری دوقطبی شدید رنج میبرم
  خانواده جالبی ندارم ولی کمکم میکردند
  تا چند ماه پیش من نمیدونستم دوقطبی دارم
  هر سال در فاز منیک برای المپیاد میخوندم.مثلا قبل از سال دوم دبیرستان 8 جلد کمبپل،بیوشیمی لنینجر رو خوندم.ولی حدود اواخر دی حملات دپرشن شروع میشد و منو از کارم ناامید میکرد.دیگه اعتماد به نفس نداشتم.یا شرکت نمیکردم یا نمیتونستم تمرکز کنم
  از سال دوم دبیرستان قرص پرانول و اعصاب(کلردیاز پوکساید،کلونازپام) برام تجویزکردند.
  پیش متخصص قلب میرفتم و میگفت برو روان پزشک و کسی اهمیت نمیداد.تا اینکه حدود 12 المپیاد از اول راهنمایی (مبتکران،پایا،رسمی)خراب شد.رسید کنکور 97.بعد از هزار تا ذوق و شوق از ازمون اول با تراز 6980 شروع کردم.اما دی حمله ها شروع شد.منو کاملا ناامید و بی انگیزه کرد.قضاوت نکنید.نمیدونید چقدر بده.وسط اردیبهشت همه چیز رو ول کردم.معدل کتبی نهایی پیش شد 13.
  میخواستم خودکشی کنم.اما نمیدونم چرا نکردم.شد امسال.کنکور 98.دوباره مثل سالهای قبل . من زندگی رو باختم.نمیدونم این متن رو قبل یا بعد از خودکشی من میخونید.ولی من یک خواهش دارم.قرار نیست دیگه وصیتی بنویسم.فقط میخوام که این نامه رو نشون خانم سارا همتی(رتبه یک کنکور 94) بدید.دلیل اینکه من تجربی رو انتخاب کردم ایشون بود.دلیل کل انگیزه سال تجربی.
  خواهش میکنم.برای من خیلی مهمه.ایشون الگو من بودند.
  مواظب باشید.
  خداحافظ

  1. ببینید این اتفاقی که برای معدود آدما میافته ولی بیماری های دیگه ای هم هستن که برای افراد دیگه نادرن یا بیماری هایی که رایجن مثل سرطان الآن یکی از آشناهای من متوجه شده سرطان داره خییلی هم جوونه اونم باید خودشو بکشه؟هرچیزی راه حلی داره جز مرگ که اونم مرگ طبیعیه،اگرم خودتو بکشی به خودت ظلم کردی چرا نباید بازم تلاش کنی؟آدم های ضعیف این حرفارو میزنن که قطعا تو از اون آدما نیستی فقط روحیت به شدت تخریب شده یه مشاور خوب حتما میتونه کمکت کنه

  2. ای واااای من ساراهمتی رو امسال دیدم باهاش حرف ذم حتی باهاش عکسم گرفتم ولی شماره ای ازش نگرفتم…اگر پیامتو زودترر میخوندم حتما ی راهی برای برقراری ارتباط بااش واست ایجاد میکردم ببین دنیا ماه شده باور کن بری پیش روان پزشک حاذق درست میشی بهت قول میدم ب ی حامی احتیاج داری خدا کنه خانواده پیگری داشته باشی کاش شماره ای چیزی میدادی خودم کمکت میکردم از نظر این ک سلامتیتووو کامل بدس بیاری هم پزشکی قبول شی هم سارا همتی رو ببینی…من باز ب این سایت سر میزنم ک ببینم پیامی گذاشتی یا ن…. ببین منم خودم 4 سالع پشت کنکورم و امسال انشالله توکل ب خدا پزشکی قبول میشم و دارم تلاشمو میکنم پس توهم ناامید نشووو بیماریت درس میشه با دوتا قرص بهت قول میدم

  3. خودکشی کار انسان های بزدله هرچقدر هم سختی کشیده باشی. اگربه بیماریه و شکست استیون هاوکینگ ( یکی از بزرگ ترین فیزیک دانان جهان که به انیشتین دوم مشهوره)که در اوج جوانی و شهرت تمام بدنش فلج میشه حتی تکلمشم ازدست میده باید تا الان ده بار خودکشی میکرد.اگر مردی زندگی کن تلاش کن درسته سخته منم نمیتونم درکت کنم ولی اینو بدون همه انسان های بزرگی که شناخته شده اند دوره های سختی رو گذروندند اگر می خوای شناخته بشی وبزرگ باید بامشکلاتت مبارزه کنی .برای درمان بیماری ت طب سنتی اسلامی هم امتحان کن صددرصد جواب میگیری

  4. شرایط منو شما عین همدیگس
   شما مریض بودی من عاشق شدم
   تازه تو معدل کتبی پیشت 13 شد من معدل کتبی نهاییم 12 شد
   قبلش همش معدلم بیست بود و المپبادی
   ولی الان منم مثل توعم.عشقم ولم کرد دلم خورده حالم بده.همه چیمو از دست دادم.
   اما نباید جا بزنیم تا وقتی خداهست غمت نباشه ما حکمت کارای خدا رو نمیدونیم
   خداس که اگاهه ما هیچی نمیدونیم

  5. بابا چیه مگه منم بعد 10 سال دوباره شروع کردم مگه چیه انقدر این کنکور لعنتی رو بزرگش کردین ذهن هم میترسه والا یکم ذهن رو ازاد بزارین و بعد دنبال راه و چاه باشین ای کاش انقدر کنکور رو سخت نمی گرفتیم الان نصف کشور پزشک بودن و ای کاش اموزش و پرورش کل این کتابای تست رو جمع کنه چیه هی به اونا نگاه می کنین انگیزه کمتر میشه من تو یه روز یه دینی تموم کردم 50تا تست زدم با 11 غلط فقط یه دور خوندم تموم کردم سه دور دیگه بخونم 100میزنم به پیر و پیغمبر همه چی تو ذهن اتفاق میفته به خودتون بیایین و بگین همه چی راحته اما با تمرکز بخونین اونم که راه حل داره والا. تمام

 2. ببینید این اتفاقی که برای معدود آدما میافته ولی بیماری های دیگه ای هم هستن که برای افراد دیگه نادرن یا بیماری هایی که رایجن مثل سرطان الآن یکی از آشناهای من متوجه شده سرطان داره خییلی هم جوونه اونم باید خودشو بکشه؟هرچیزی راه حلی داره جز مرگ که اونم مرگ طبیعیه،اگرم خودتو بکشی به خودت ظلم کردی چرا نباید بازم تلاش کنی؟آدم های ضعیف این حرفارو میزنن که قطعا تو از اون آدما نیستی فقط روحیت به شدت تخریب شده یه مشاور خوب حتما میتونه کمکت کنه

 3. ای بابا…داشتم مطالب سایتو میخوندم حسرت میخوردم که همین لحظه نمیتونم ثبت نام کنم بخاطر وضعیت خاص مالی حال حاضرمون و غرق فکرای خودم بودم که اون پیام خودکشی رو دیدم دیگه کلا داغون شدم…امیدوارم حالشون خوب باشه خیلی ناراحتش شدم
  فقط یه آرزو به دل درک میکنه حرفاشو ولی خب راهش هم خودکشی نیست!

  1. هزینه مشاوره ما اصلا بالا نیست. ارزشی که برای شاگردامون میدیم خیلی بیشتر از این هزینه هاست. علت اینکه به مدت طولانی هم باهامون میمونن همینه.

   در مورد اون دوستی که به خودکشی فکر میکرد بگم. همتون زیاد شنیدین دوره نوجوانی احساسات خیلی قدرتمند میشه. منم اینو زیاد شنیده بودم. اما هیچ وقت خودم درک نکرده بودم. مشاوره این فرصت رو بهم داد تا بیشتر به با بچه ها تو این رنج سنی صحبت کنم.
   وقتی با بچه ها صحبت کردم شگفت زده شدم. اغلب پسر ها و دختر ها به شدت از نظر احساسی اسیب میبینن. و اثرش نتنها کنکورشون رو نابود میکنه بلکه به سختی به زندگی عادی برمیگردن.
   درست کردنش هم به این سادگیا نیست. تنها مشاوری میتونه وضعیت رو بهتر کنه که به اندازه خود شاگرد و بیشتر بشناستش. برای اینهم لازمه که تعامل منظم و مداوم وجود داشته باشه. تنها مشاوری میتونه اینکارو انجام بده که علاوه بر مشاور بودن واقعا دوست شاگردش باشه و دلش واسش بسوزه

 4. منم همچین احساسی داشتم خدارو شکر مشاورم خیلی کمکم کرد الان روحیم خیلی بهتر شده
  ازتیم مشوره خوبتون وهمچنین مشاور خوبم متشکرم

 5. سلام من یه برنامه 4 ماه برا کنکور گرفتم و خودم هم برنامه ربختم الان موندم برنامه خودم رو بخونم یا اونو ؟ایا همه میتونن قبول بشن؟انگیزه دارم ولی گاهی اوقات ناامیدم حالاسال دیگه کنکور دارم شمابگین چیکار کنم

  1. یکی دو روز از برنامه ها رو بخونین منوجه میشین کدوم برنامه عملیه و کدوم برنامه عملی نیست

 6. وای خیلی عالی هستین?مشاوراتونم عالین،منکه خیلی راضیم و مطمئنم 99با یه رتبه عالی قبول میشم

 7. سلام من برای اینکه پشت کنکور بمونم یا نه مردد هستم به راهنمایی تون احتیاج دارم امکانش هست تو این مورد مشاوره بگیرم؟
  اگر بخوام پشت کنکور بمونم برای مشاوره یک ساله چقدر باید هزینه پرداخت کنم؟

 8. سلام من دانشجوی ترم ۵روانشناسی هستم،سه سال پیش کنکور تجربی دادم هدفم رشته علی تاپ تجربی بود مثل پزشکی و دندان پزشکی خییییلی علاقه داشتم هنوزم مثل یه رویاست برام،متاسفانه تو سال کنکورم و یک سالی که پشت کنکور موندم یسری مشکلات برام پیش اومد که نتونستم قبول بشم رتبم خیلی بالا شد…به کل ناامید شدم.به روانشناسی علاقه دارم اما فکر دندونپزشکی هم ولم نمیکنه نمیدونم چیکار کنم همین روانشناسی رو ادامه بدم و برای ارشد بخونم
  ویا بخونم و ریسک کنم برای تجربی،میشه راهنماییم کنید و بهم بگید که چیکار کنم درباره آینده شغلی روانشناسی هم بهم توضیح میدید؟ ممنونم

  1. سلام وقت بخیر.
   اینطور که از صحبت هاتون پیداست به رشته فعلی خودتون هم علاقه دارید. از طرف دیگه روانشناسی هم رشته خوبیه. به نظر من اگر یه مقدار بیشتر راجع به رشته دندان پزشکی تحقیق کنید. مختصر توضیحی میدم. رشته دندان پزشکی 6 ساله هست. و در دراز بدت از لحاظ بدنی فرسایشی هست. درامد میانگین دندان پزشکان عمومی چیزی حدود 10 تا 20 میلیون تومان هست. معمولا کسایی که بازگشت به کنکور خوبی دارن که عمیقا از وضعیت فعلی شون ناراضی هستن و چاره ی دیگه ای ندارن.
   به هر رشته ای علاقه جدی دارید اون رو دنبال کنید و به چیز دیگه ای فکر نکنید. فقط کسایی که توی کنکور موفق میشن که خودشون چیزی جز پزشک یا … نمیتونن تصور کنن. مراقب باشید حرف های دیگران شما رو از هدف زندگی تون دور نکنه

  2. ببین همین الان ولش کن تو هر شرایط و سنی هستی برو دنبال دلت چون تا اخر عمرت این دوندوپزشکی ولت نمیکنه از من گفتن نمونه خودم که رشته مهندسی تموم کردم هی میگفتم نمی خوام اما جسارت دوباره کنکور رو نداشتم تا اینکه رفتم سر کار باز همس یه حسی بهم میگف بابا اینجا جای تو نیس برو دنبال رویاهات خلاصه استعفا دادمذو دل رو به دریا زدم ببینم چی میشه اما برای تو حتما میشه و اینکه یه نصیحت خواهرانه به همه [هر جا دیدی جات نیس هر چه زودتر بلند شو این می تونه هرجا باشه]

 9. سلامم ممنون میشم من رو نیز راهنمایی کنید،من هم میخوام سال 99 کنکور شرکت کنم،و چن سالی بوده ک از درس دور بودم ،الان باید من چ کتابایی رو تهیه کنم و چ کتابای کمک درسی رو ،اصلا با تهیه ی کتابای کمک درسی میتونم متوج درس بشم،رشتم تجربی سال 92 فارع التحصیل شدم ،

  1. تهیه یسری از کتابای درسی مثل زیست و شیمی حتما در اولویته. بقیه رو اگه شرایطش پیش اومد بگیرین.
   با کتابای کمک درسی میتونین قبول بشین. میتونین از فیلمای آموزشی رایگان که در اینترنت هست هم استفاده کنید.
   ببا توجه به اینکه از کنکور دور بودید مشاور داشته باشین بهتره. مشاور خیلی سریع میتونه شما را با شرایط واقعی کنکور اشنا کنه

 10. من ارشد مکانیک دارم میخوام رشته تجربی و دندان پزشکی سال 99 کنکور بدم شرکت کنم لطفا در این خصوص راهنمایی کنید

  1. سلام
   با توجه به رشتتون ریاضی قوی احتمالا باید داشته باشید. از طرف دیگه از درسای کنکور تجربی دور بودین. برای درس هایی کثل زیست و شیمی کلاس یا فیلم آموزشی توصیه میشه. اما بهتره که قبل از تهیه هر منبعی با یه مشاور صحبت کنین تا منابعی که متناسب شرایط خودتونه رو بهتون معرفی کنه.
   یادتون نره همیشه با افراد موفق در ارتباط باشین. کمکی خواستین در خدمت هستیم

 11. سلام ببخشید من درخواست تماس دادم و فرم هم پر کردم قرار بود تا ۲۴ ساعت باهام تماس گرفته بشه ولی خبری نیست میشه پیگیری کنید ممنون

 12. سلام وقتتون بخیر
  من کاملا اتفاقی با سایتتون اشنا شدم و واقعا و از صمیم قلب دوست دارم که بتونم ازمشاوره های مشاورانتون استفاده کنم
  عاشق پزشکی هستم واصلا نمیتونم ب غیر از این رشته ب چیز دیگه ای فکر کنم .
  احساس میکنم امسال رو از دست دادم بنظرتون میتونم امیدی به قبولی داشته باشم؟اصلا نمیدونم باید چیکار کنم ب شد انگیزمو از دست دادم و حالم داره روز ب روز بدر میشه .تو این مدت درس خوندم اما خیلی پراکنده بوده . کاش کسی بود که کمکم میکرد

 13. سلام. من درخواست مشاوره دادم ولی تماس نگرفتید؟
  چقدر بعد از درخواست طول میکشه؟ تو سایت که زده ظرف مدت 24 ساعت.

 14. باسلام خسته نباشید میخواستم از راهنماییتان استفاده کنم اما درباره نحوه مشاوره و تعداد جلسات و… اطلاعی ندارم درصورت امکان ممنون میشوم راهنماییم کنید

  1. معمولا 24 ساعت بعد از ثبت شماره تماس میگیریم. اگر عجله دارین به شماره 09910257689 پیامک بزنید

   1. سلام من دهم هستم و با توجه مجازی بودن خیلی سخته شرایط و من هر چقدر هم که درس بخونم بازم وقت کم میارم پو در دبیرستان دانشگاه لرستان درس میخونم با اینکه دبیر ا خوبن ولی بازم وقتی که میبینم خیلی ها هستن که توی مدرسه تیزهوشان درس می خونن ناامید میشم هدفم پزشکی فکر می کنم فقط کسانی که در مدرسه سمپاد درس می خونن موفق میشن !!!!؟؟؟؟

    1. سلام. وقت بخیر.
     این درست هست که بیشتر قبولی در رشته های خوب کنکور از مدارس سمپاد هست. اما این به معنی نیست که شانس شما از اون ها کمتره. قبولی سمپاد اصلا ربطی به به این نداره که بهره هوشی شون بالاتره. یسری سمپاد قبول میشن چون یه برهه زمانی که بقیه خوب درس نمیخوندن اینا خوب خوندن. بچه هایی داخل سمپاد وجود دارن که بهره هوشی شون حتی از میانگین دانش آموزان پایین تره. تدریس معلمان هم با مدارس خوب غیر سمپاد یکیه. چیزی موفقیت شما رو تضمین میکنه تلاش هست. گاهی تنبلی خودش رو در قالب برخی بهانه ها نشون میده

   1. سلام من از خیلیا که ادعای مشاور بودن دارن تو این زمینه کمک خواستم ولی هیچکدوم کمکم نکردن من کنکوری ۹۹ هستم سال دهم و یازدهم رشتم ریاضی بود و سال اخر چون مامانم خیلی پزشکی دوست داشت بخاطر دل مامانم تغییر رشته دادم و خودمو مجبور به خوندن زیست کردم و از پیشم بر اومدم ولی الان هرچی فکر میکنم نمیتونم با کار بیمارستانی کنار بیام من عشق فیزیک دارم همیشه دلم میخواست یک معلم فیزیک بشم کمکم کنید من چیکار کنم این فکرا نمیزاره برم سمت درس کارم شده فکر کردن به اینده و گریه کردن نمیدونم کدوم راهو برم اگه پزشک بشم مطمئنا عشقی درکار نخواهد بود و شایدم وسطاش جا بزنم نمیدونم خواهش میکنم کمکم کنید …

    1. سلام و احترام
     حتما دنبال علاقه خودتون برید. چون بدون علاقه نمیشه پزشکی قبول شد. ثانیا بدون علاقه نمیتونین درس خوندن در رشته پزشکی رو ادامه بدین. ثالثا بدون علاقه نمیتونین پزشک خوبی بشید و به مردم کمک کنید

  1. سلام اول از همه باید بگم که سایتتون محشر هست و برای منی که تازه امسال کلاس دهم میرم سایتتون معجزه کرده و خیلی خیلی ممنون به خاطر این سایت خوب
   دوم اینکه من می خوام از هفته آینده به صورت جدی و قوی برای کنکور درس بخونم ولی چند سوال ذهنم رو به خودش مشغول کرده که اگه لطف کنید به اونا پاسخ بدید ممنون می شم
   1=مشاور گرفتن در چه پایه ای خوبه؟
   2=از الان باید به کلاس های تست زنی برم یا نه صبر کنم؟
   3=کتاب های تست از الان تهیه کنم و شروع به تست زدن بکنم یا فعلا از آزمون های برناتو استفاده کنم؟
   لطفا راهنماییم کنید

   1. سلام و احترام
    باعث خوشحالیه که تونستیم بهتون کمک کنیم.
    1. هرچه زود تر مشاوره بگیرین، راه رسم کنکوری خوندن رو زودتر یادمیگیرین. در اول مسیر که بچه ها زیاد جدی نمیخونن فرصت عالیه برای جلوزدن از بقیه
    2. بستگی به شخصیت تون داره. بعضیا با کلاس خیلی پیشرفت میکنن، بعضی با کلاس فقط وقت تلف میکنن. مشاور به خوبی میتونه نیاز هاتون رو تشخیص بده
    3. آزمون برناتو مکمل هست. حتما به قدر نیاز منابع تستی تهیه کنید. به کمک مشاور یا یک فرد آگاه.

 15. موفقیت بهترین انتقامه
  دخترا یادتون باشه خودتون زندگیتون رو بیازید منتظره شاهزاده و این چرت و پرتا نباشید آینده ای که با دستای خودت خلق بشه نه دو چندان که هزار برابر شیرینیش بیشتره
  بزرگ شو واسه تموم کسایی که کوچیکت کردن…
  و در آخر کاری کنید هر جا نشستن حرف از شما باشه🙃
  موفق باشید رفقای گلم😉🤞🏻

  1. سلام و احترام
   در انتخاب منابع درسی 3 اصل را رعایت کنید:
   1. مشورت با کسانی که همان کتاب ها را خوانده باشند
   2. مطابق نیاز منبع تهیه کنید
   3. به تدریج منابع خود را کامل کنید

  2. من کنکور ۱۴۰۰ هستم اصلا نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم اول کم کم شروع میکنم و بعد کم کم زیاد میکنم یه هفته یه ماه خوب پیش میرم ولی بعدش سردرگم میشم نمیفهمم که تا کنکور هر سه سال رو میتونم تموم کنم یا نه بعد وضعیت مالی خوبی نداره خانوادم خیلی از کتاب تست هارو ندارم ( با اینکه دست دوم میخرم)مشاور نمیتونم بگیرم با مشاوره داخل مدرسه هم صحبت کرده بودم برام یه برنامه گذاشته بود و هیچ پیشرفتی نداشتم الا خیلی میترسم نمیدونم چکار کنم خیلی تلاش میکنم اما به موفیت ختم نمیشه میشه لطفا کمکم کنید

   1. سلام و وقت بخیر
    با توجه به مطالبی که گفتین، نیازاصلی شما برنامه ریزی هست. شما میتونین از مشاورتون فقط برنامه ریزی (بدون مشاوره و پیگیری) درخواست کنید. هزینه کمتری هم لازمه که پرداخت کنید

 16. سلام، خسته نباشید، من امسال کنکور تجربی دادم و خیلی خوب ندادم، میخواستم برای سال بعد برنامه داشته باشم، ینی نمیخوام حداقل این یه سالی که میمونم پشت کنکور به هدر بره، یه سوالایی ذهنم رو درگیر کرده میخواستم بپرسم مشاور هایی که دارین مثلا دانشجوی پزشکی هستن چه طور وقت میکنن که به ما مشاوره بدن؟
  و مثلا الان من از چه زمانی باید شروع کنم برای سال بعد بخونم ؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   جواب ساده : برنامه ریزی
   دوران دانشجویی مثل دوران کنکور نیست. البته بعضی از بازه های زمانیش سخت تر از کنکور میشه. مشاورین معمولا زمان امتحانات و کشیک ها شاگرد قبول نمیکنن. به علاوه تعداد شاگردی که هر مشاور موسسه ما داره محدود هست تا از کیفیت مشاوره کاسته نشه

   از همین الان شروع کنید

 17. سلام‌وقتتون بخیر
  من پرستارم و سر کارم در واقع روزی ۸ساعت سرکارم با این شرایط اگه از الان شروع کنم در میام؟

  1. سلام وقت بخیر
   برای کنکور آمادگی در سطج جرفه ای نیاز هست. اگه شرایطتون جوری هست که میتونین به این سطح برسین میتونین.
   در کل توصیه نمیکنم این کار رو انجام بدین

 18. سلام وقتتون بخیر میخواستم که راجع به شرایط کلی تون بدونم اگه بشه با من تماس بگیرید عالی میشه

   1. با سلام و وقت بخیر
    میخوام برای کنکور 1400 یه مشاور حاذق و همراه که کمکم بکنه تا کنکور
    وقت طلا ست و منتظر مشاور عزیزم هستم تا تماس بگیرن هرچه سریع تر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین الآن با یک مشاور رتبه برتر تماس بگیر!

دسته بندی مطالب

مطالب مرتبط